نتایج جستجو برای عبارت :

⭐خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3

غیر اصل
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.دستکش دروازه بانی مدل DER3
غیر اصل
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و تخفیف برای خریدنمشاهده مطلب در کانال
غیر اصل
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل
دسته بندی محصول :
#مد_و_پوشاک
برای خرید با تخفیف ویژه دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.دستکش دروازه بانی مدل DER353
غیر اصل
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و تخفیف برای خریدنمشاهده مطلب در کانال
بازیکنان :
۱) پیراهن ورزشی 
۲) شورت ورزشی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک دار)

دروازه بان ها :
۱)پیراهن دروازه بانی 
۲) شورت ورزشی دروازه بانی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک)
۶) دستکش

البته بعضی ها هم برای محافظت از خود از کلاه ایمنی برای جلوگیری از ضربه به صورت استفاده می‌کنند 
امروز، رفتیم توی خونه ای در پودنک که مُشتی وسایل رو بیاریم انبار مثل قفسه، کولر، لوله، پله و در یک کلام خرت و پرت! اول صبح دوستم بهم زنگ زده می گه محمّد دستکش من هم بیار. گفتم باشه و دستکش رو گذاشتم توی ماشین و با مهدی به سمت پودنک حرکت کردیم. توی راه فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که برای هممون یه دستکش نیاز هست چون هم وسایلا سرد بودن و هم تیز و ممکن بود به دستامون آسیب بزنن. رفتم ابزارفروشی و 3جفت دستکش صنعتیِ دیگه گرفتم. رسیدیم پودنک و یکی از دست
هزاران هزار سرباز
هر روز سپیده دم
با دستکش و بی دستکش
مایع ظرفشویی می ریزند
اسکاچ می مالند
کف درست می کنند
آب می ریزند
و انتظار می کشند
تا ظرف بعدی کثیف شود
تا دوباره دستکش به دست کنند
تا بشورند
تا وقت بگذرد
.
.
.
آیا بهتر نیست برای تبلیغات مایع ظرفشویی دورتو و اکتیو از یک سرباز استفاده کنیم ؟
کتاب ، جدول ، سریال Friends ، موزیک و بازی Carrom Disc Pool همه تایم من تو این روزا رو پر میکنه و تقریبا یکی دو ساعتی هم پیاده روی روزانه توی پارک با ماسک و دستکش که البته تصمیم گرفتم دیگه از فردا دستکش استفاده نکنم چون چه فرقی داره وقتی به صورت دست نمیزنم دستکش بپوشم چندان تفاوتی نداره در عوض مدام با اسپری الکلی ضد عفونیش میکنم.
دروازه بان در فوتبال یک متخصص است و دروازه بانی یک کار کاملا تخصصی.
اما به این معنی نیست که دروازه بان با بقیه بازیکنان تیم جدا محسوب  شود،ولی نمی توان تاثیر گذاری و مسولیتش را هم در بازی انکار کرد و تقریبا غیر ممکن است که تیمی در بازی ها موفق شود در صورتیکه یک دروازه بان خوب و قابل اطمینان درون دروازه ایستاده نباشد.
نقش دروازه بان همیشه در پیروزی ها و شکست ها پررنگ تر از سایر بازیکنان به چشم می خورد و وقتی یک دروازه بان خطایی انجام میدهد به سخ
یک دروازه بان کلمبیایی بوده است که 78 تا کیلنشیت کرده است ان هم دربازی های ملی کیلینشیت یعنی پشت سر هم بازی گل نخوردن و 112 بازی ملی کرده است که در 120 بازی ملی 40 پنالتی گرفته است والان هم کمترین دروازبانی است که گل خورده است . اما الان هترین دروازه بان جهان ترشتگن است که مال کشور المان است و نفر دوم بوفن
یک دروازه بان کلمبیایی بوده است که 78 تا کیلنشیت کرده است ان هم دربازی های ملی کیلینشیت یعنی پشت سر هم بازی گل نخوردن و 112 بازی ملی کرده است که در 120 بازی ملی 40 پنالتی گرفته است والان هم کمترین دروازبانی است که گل خورده است . اما الان بهترین دروازه بان جهان ترشتگن است که مال کشور المان است و نفر دوم بوفن
دستکش بدون انگشت مدل پیچی ( دو تا مدل یکم باهم فرق دارن)
قبول سفارش با رنگ دلخواه خودتون
ساق دستکش به هر میزان که بخواین بلند یا کوتاه میشه
برای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنیدآدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
دو سه روز پیش همسرم گفت ظاهرا ممنوعیت فروش ماسک و دستکش توسط داروخانه ها،برداشته شده و قراره همه داروخانه ها ماسک و دستکش به مردم بفروشن.
به همین خاطر امروز به چند تا داروخونه سر زدیم به امید یافتن دستکش لاتکس و ماسک  n95،همه شون هم بلا استثنا گفتن هیچی نداریم.از همه شونم پرسیدم که پس چی میگن به داروخونه ها ماسک و دستکش دادیم و ممنوعیت فروشش برداشته شده؟گفتن اصلا همچین چیزی نیست،یکیشون هم گفت خانم به خدا نامه داریم که هیچ داروخونه ای حق نداره
دستکش پلاستیکی یکبار مصرف
دستکش یکبار مصرف خیلی ساق بلند محصول جدید شرکت ماموت پلاستیک می باشد.
موارد استفاده:
۱) فعالیت های آزمایشگاهی
۲) خدمات فنی خودرو
۳) تعویض لباس نوزاد
۴) پاک کردن سبزیجات
۵) واکس زدن کفش
۶) مصارف درمانگاهی
۷) جهت استفاده در پمپ بنزین ها
و ...
کد محصول: 6260145619114

امروز روز نشان دادن صلاحیت ملی پوش شدن حسینی درون دروازه یم ملی ایران هست حسینی امروز باید آنقدر با صلابت درون دروازه بایستد تا ویلموتس بلژیکی راقانع کند که بیرانوند فقط گلر ایران نیست در ضمن از آنطرف هم دروازه بانی هست که ادعای نامبروان  بودن را دارد.حالا این به بازی برمیگردد تا عیارشان مشخص د
دروازه قرآن
اگر از سمت اصفهان وارد شیراز شوید، در مدخل ورودی شهر، طاقی بزرگ وجود
دارد که باید ماشین ها از زیر آن عبور کنند. این بنای جالب به دروازه
قرآن مشهور است و علت این نام، قرآنی است که در محفظه ی بالای به دستور
عضدالوله دیلمی قرار داده شده تا مسافرین و میهمانان شیراز به سلامت گذر
کنند.
شیراز در گذشته شش دروازه داشته که امروز تنها همین "دروازه قرآن" باقی
مانده؛ این دروازه به دستور  عضدالوله دیلمی در مدخل تنگ الله اکبر ساخته
شد. با گذ
دستکش پلاستیکی یکبار مصرف
دستکش یکبار مصرف خیلی ساق بلند محصول جدید شرکت ماموت پلاستیک می باشد.
موارد استفاده:
۱) فعالیت های آزمایشگاهی
۲) خدمات فنی خودرو
۳) تعویض لباس نوزاد
۴) پاک کردن سبزیجات
۵) واکس زدن کفش
۶) مصارف درمانگاهی
۷) جهت استفاده در پمپ بنزین ها
و ...
کد محصول: 6260145619114

دسامبر 1937 بازی چارلتون و چلسی در هوای مه آلود غلیظی در استمفوردبریج برگزار می‌شد. سم بارترام دروازه‌بان چارلتون چشم‌هایش را تیز کرده بود تا در آن هوایی که دو متر جلوترش را به سختی می‌دید از دروازه تیمش محافظت کند.
بازی به علت مه غلیظ در دقیقه 60 قطع شده بود اما سم تا حدود بیست دقیقه بعد چهارچشمی حواسش به دروازه‌اش بوده تا توپی از آن رد نشود. دائم در ذهنش مرور می‌کرده که چقدر تیم ما خوب بازی می‌کند که توپی سمت دروازه من نمی‌آید. تا زمانی که
انواع دستکش های پزشکی
انواع دستکش های پزشکی با توجه به نوع مصرف آن ها در تمامی فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید دستکش مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.
حال در ادامه به انواع دستکش های پزشکی و نوع کاربرد و جنس آن ها می پردازیم تا شما برای خرید دستکش مورد نظر به مشکل برنخورید و آن چه را که می خواهید خریداری نمایید.
تمام دستکش های پزشکی یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیاندازید و دستکش دیگری جایگز
دروازه بان در فوتبال یک متخصص است و دروازه بانی یک کار کاملا تخصصی.
اما به این معنی نیست که دروازه بان با بقیه بازیکنان تیم جدا محسوب  شود،ولی نمی توان تاثیر گذاری و مسولیتش را هم در بازی انکار کرد و تقریبا غیر ممکن است که تیمی در بازی ها موفق شود در صورتیکه یک دروازه بان خوب و قابل اطمینان درون دروازه ایستاده نباشد.
نقش دروازه بان همیشه در پیروزی ها و شکست ها پررنگ تر از سایر بازیکنان به چشم می خورد و وقتی یک دروازه بان خطایی انجام میدهد به سخ
ایده دستکش در طراحی لباس
از دستکش در طراحی لباس ایده بگیرید. نکات در عکس تلاش برای نشان دادن نوع تفکر خلاقانه طراح است.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.
یه خاطره پررنگ من از کودکیم دارم.یه دوستی بود که موقع فوتبال بازی کردن دو تا تیردروازه گل‌کوچیک داشت که با کمک بچه‌ها میاورد چند تا خیابون اونورتر فوتبال بازی می‌کردیم. یه بار سر یه مسئله‌ای بچه‌ها با این دعوا کردن دروازه‌هاشم پرت کردن سمتش. تنهاترین شده بود عملا، من کمکش کردم دروازه‌هاش رو تا خونه برد، اونم خیلی ازم تشکر کرد. ولی حس اون لحظه‌ای که همه چیز جلوی چشمش خراب شد، استیصالش وقتی دروازه‌ها رو انداختن سمتش و جوش یه طرف یکی از در
تاریخچه شهر تهران
تهران در گذشته یکی از روستاهای ری بوده است. تاریخچه ری نیز به پیش از 5 هزار سال پیش بر می گردد. روستای تهران به دلیل داشتن حفره‌های زیر زمینی و دشواری نفوذ در آن‌ها پناهگاه خوبی برای افرادی بوده است. که تحت تعقیب یا پیگرد قرار می گرفتند.
اولین دروازه برای تهران در زمان شاه طهماسب ایجاد شد. سپس در زمان ناصرالدین شاه شهر تهران چندین برابر توسعه یافت.مساحت آن به سه فرسخ و نیم رسید. در این زمان تهران دارای 12 دروازه اصلی برای ارتب
انواع دستکش های پزشکی
انواع دستکش های پزشکی با توجه به نوع مصرف آن ها در تمامی فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید دستکش مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.
حال در ادامه به انواع دستکش های پزشکی و نوع کاربرد و جنس آن ها می پردازیم تا شما برای خرید دستکش مورد نظر به مشکل برنخورید و آن چه را که می خواهید خریداری نمایید.
تمام دستکش های پزشکی یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیاندازید و دستکش دیگری جایگز
یادمه راهنمایی بودم و زنک ورزش فوتبال بازی میکردیممهرداد دروازه بود و من و علیرضا جلومن بد بازی می‌کردم علیرضا شروع کرد سر من داد زدن،بهم گفت برو دروازه و به مهرداد گفت بیا جلوبلند داد زدم من‌ دروازه نمیرم.به غرورم برخورده بود خصوصا اینکه جلوی مهرداد که باهاش یه حس رقابت داشتم باهام بد صحبت کرده بود.اون بازی سه تا گل زدم و بازی بعدی هم یه دونه.انقدر دویده بودم که نفسم بالا نمیومدفقط به خاطر اینکه به غرورم برخورده بود.
دروازه
قرآن ، یکی از قدیمی‌ترین دروازه‌های شیراز است که امروز از آن به‌عنوان یک اثر
تاریخی یاد می‌شود. بنای دروازه قرآن به دوره عضدالدوله دیلمی بازمی‌گردد. مسافرانی که از سمت جاده اصفهان وارد شهر شیراز می شوند به محض
ورود به شهر ، دروازه قرآن را رویت می کنند. دروازه قرآن را به این دلیل ساختند که
مسافران از زیر دروازه قرآن عبور و به سلامت سفر کنند. شهر شیراز دارای 6 دروازه
در زمان های گذشته بود که تنها دروزاه قرآن ، علیرغم چندین بار ویرانی و
دستکش شستشوی پوست بره
برند:   مادرز
مدل:   156300
سایز:   27.94*24.13 سانتی متر
ساخت کشور:   امریکا
تعداد در کارتن:   6 عدد

دستکش شست و شوی بدنه پوست بره ای اصل مادرز با سطحی نرم و لطیف برای شست و شوی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. پشم ضخیم این محصول به راحتی تمام جرم ها را پاک می‌کند و با یک بار شستن دستکش به راحتی جرم ها از روی آن زدوده می‌شود. طراحی این دستکش شبیه دستان شما است تا کار با این محصول را به مراتب راحت تر کند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شهروندان خواست که دستکش، دستمال و ماسک استفاده شده خود را در یک کیسه جداگانه و دربسته به درون سطل‌های زباله بیندازند.
صدرالدین علیپور درخصوص آخرین وضعیت امحاء پسماند بیمارستان‌های ایزوله در تهران گفت: از هفته گذشته که موضوع شیوع کروناویروس مطرح شد، مجهز کردن کارگران پسماند به ماسک و دستکش در ایستگاه‌های میانی بازیافت و سایت آرادکوه در دستور کار قرار گرفت، گفت: بعد از آن نیز به معاونت خدما
دستکش پنجه ای موتور سیکلت TERCOM
یکی از مهم ترین لوازم جانبی موتور سیکلت دستکش مخصوص موتور سواری است. به دلیل خطرات احتمالی موتور سواری، استفاده از دستکش موتور سیکلت بسیار اهمیت دارد. دستکش پنجه ای موتور سیکلت جهت کنترل بهتر وسیله نقلیه و همچنین کاهش صدمات وارده به دست راننده در هنگام تصادف بسیار مهم می باشد.
ویژگی های دستکش پنجه ای TERCOM
دستکش پنجه ای TERCOM باعث محافظت از دست ها در سرما و گرما و تابش نور خورشید می شود. نوع چرم استفاده شده در دس
طبیعتا می دانید که وقتی اسم محصول یکبار مصرف به میان می آید منظور چیست؟ 
تمامی محصولات یکبار مصرف اگر با کیفیت و به صورت بهداشتی تولید شوند می توانند به حفظ بهداشت افراد و جامعه کمک کنند. 
دستکش فریزری یکی از محصولاتی است که خیلی از افراد در بسیاری از مشاغل الزام می دانند تا از آن استفاده کنند. 
اما آیا سود تولید دستکش یکبار مصرف آنقدر بالا می باشد که بتوان از آن به عنوان یک شغل پردرآمد یاد کرد؟
خط تولید دستکش جراحی، نایلونی، لاتکس زمانی خی
دروازه قرآن شیراز
شیراز شهر زیبایی‌ها و عشق، آثار تاریخی و طبیعی زیادی را در دل خود جای‌داده است.همه ما شیراز را به‌عنوان یکی از بهترین و زیباترین شهرهای ایران می‌شناسیم.دروازه قرآن شیراز
دروازه قرآن شیراز، یکی از قدیمی‌ترین دروازه‌های شیراز است که امروز از آن با عنوان یک اثر تاریخی یاد می‌شود.بنای این دروازه به دوره عضدالدوله دیلمی باز می‌گردد.
دروازه قرآن در شمال شرقی شیراز در میانه‌ کوه‌های بابا کوهی و چهل مقام،در تنگ الله اکبر
به دروازه‌بان‌ها فکر می‌کنم. به این چارچوب سه‌بر فلزی. فکر می‌کنم چه رازی است که دروازه‌بان‌ را از یک فوتبالیست ساده تبدیل می‌کند به کیاس‌ترین بازیکن زمین؟ کیاسی که البته درنهایت فریب هم خواهد خورد. توپ بارها و بارها از دستش دور می‌ماند و می‌چسبد به تور دروازه. این را خودش هم به‌طور غریزی می‌داند. امّا انگار او در یک موقعیت خاص بین خودویرانگریِ سیزیف‌ بودن و داشتن یک شغل امن، اولی را برگزیده. 
این چارچوب سه‌بر فلزی و این زمین سبز، ص
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «کتاب، دروازه‌ای به سوی گستره‌ی دانش و معرفت است و کتاب خوب، یکی از بهترین ابزارهای کمال بشری است.» ۱۳۷۰/۱۰/۰۴نوجوان خامنه‌ای به‌مناسبت برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و بازدید امروز رهبر انقلاب، لوح «دروازه دانش» را منتشر میکند.

طبق فرمایشات همسر الان اینطوری شدم که دستکش دستم میکنم. میرم مغازه تو راه هم به همه چی دست میزنم. تا میشینم پشت میز، یهو خارشتَک میگیرم. 
سر و صورت و لب و دهن و دماغ و چش و چال.
دستکش رو در میارم. متوجه میشم حین درآوردن،دستم دستکشی شده. میرم دستمو میشورم. 
با دستمالی که داره تموم میشه خشک میکنم. چش و چالو میخارونمو دستکش رو بر میدارم و باز دستم دستکشی میشه. همونطوری دستمونو میکنم توش. حالا دیگه توی دستکش هم دستکشی میشه. 
ویروسِ احتمالیِ روی دستک
مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب در دو بخش آموزشی، بافت انواع دستکش و جوراب با دو میل و قلاب را در اختیار علاقمندان قرار داده است. بافت انواع دستکش نظیر دستکش بدون انگشت ساق بلند، دستکش با انگشت، دستکش یک انگشتی و دستکش نوزاد (3-0 ماه) بخشی از آموزش های بخش اول و آموزش بافت دمپایی روفرشی با قلاب و انواع جوراب ساق بلند و کوتاه، مربوط به بخش دوم مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب می باشد. این مجموعه آموزشی که پارت سوم از دوره آموزش گام به گام باف

شال کلاه و دستکش بافتنی زنانه
با رسیدن فصل زیبای زمستان همه ی ما مشتاقانه آماده ی استقبال از این فصل سال شده و برای تهیه لباس های گرم زمستانی که می تواند انواع پلیور، بافتنی، کاپشن، پالتو ، شال و کلاه بافتنی در انواع زنانه ، مردانه ، بچگانه ، دستکش و … باشد دست به کار میشویم.
بی شک یکی از مهمترین نیاز ما در طول زمستان یک ست شال و کلاه بافتنی که تولید شده از الیاف نرم ، ضخیم ، سبک و زیبا باشد است که بتوان با پوشش کامل سر و گردن و ایجاد گرمای مط
به نام خدا
نمونه سوالاتی از درس ریاضی پنجم را"خانم اکبر" آموزگار محترم و دلسوز این کشور جهت استفاده دانش آموزان عزیز برای اشتراک گذاری در قسمت آموزشِ سایت تفسیرطاهر برایمان ارسال نمودند.

ریاضی پنجم
1_گزینه های صحیح را انتخاب کنید. الف) شکل مربع چند خط تقارن دارد؟
1_4تا2_3تا3_2تا4_یکی
ب) کدام یک از عددهای زیر، بین 0/5 و 0/6 قرار دارد.الف) 0/65ب)0/52ج)0/053د)0/051
ج) در کدام چهارضلعی، قطر ها با هم برابر نیستند؟
1)مربع2)مستطیل3)متوازی الاضلاع4)لوزی
2_ارتفاع یک درو
تعمید دهنده ، با بازوان استخوانیش که در تاریکیِ سنگین بسوی اورشلیم اشاره می‌کرد ، کنارش ایستاده بود .
- نگاه کن ، چه می‌بینی ؟
- هیچ چیز .
- هیچ چیز ؟ فراروی تو اورشلیم مقدس ، آن روسپی است . او را نمی‌بینی ؟ بر روی زانوانِ چاق رُم نشسته است و می‌خندد . [...] قلعه‌ی او چهار دروازه دارد . کنار دروازه‌ی اولی گرسنگی نشسته است ، کنار دومی ترس ، کنار سومی ستم ، و کنار چهارمی ، دروازه‌ی شمالی ، ننگ . وارد می‌شوم . از خیابان‌هایش بالا و پائین می‌روم . به س
دستکش لاتکس

دستکش لاتکس – دستکش لاتکس یکی از مهم ترین محصولات تمامس فروشگاه های اینترنتی می باشد و دستکش لاتکس از موارد و وسایل روزمره استفاده شده در تمامی بیمارستان ها و.. می باشد
فقط فروش عمده ( حداقل سفارش 10 کارتن ) هر کارتن 10 بسته
دستکش لاتکس

فروش عمده و تک دستکش لاتکس بدون پودر، کم پودر و پودر دار در سایزهای  M  ، S  و  L   ( کوچک ، متوسط  و بزرگ ) و تمامی برندها با پایین ترین قیمت بازار موجود می باشد . دستکش لاتکس یکی از پر مصرف ترین محصولات
هر روز که از اداره برمیگردم ، تنها ذوقم یرای اینه که برسم به یکس از کوچه های محل و ازش عبور کنم ، کوچه ای که هر روز چند تا یچه 7-8 ساله فوتبال بازی میکنن
نمیدونید چه لذتی دازه وقتی میبینید باهم کل کل میکندد.. دروازه بان کوچولویی که به خودش میگه بیرانوند و همیشه با کلی انگیزه از دروازه تیمش که همون در حیاط خونشون هست محافظت میکنه 
یا شاید جهانبخش کوچولویی که هر بار پنالتی میزنه دروازه بان کوچک توپش رو میگیره ، جهانبخش کوچک هم داد میزنه که قبول نی
هر روز که از اداره برمیگردم ، تنها ذوقم یرای اینه که برسم به یکس از کوچه های محل و ازش عبور کنم ، کوچه ای که هر روز چند تا یچه 7-8 ساله فوتبال بازی میکنن
نمیدونید چه لذتی دازه وقتی میبینید باهم کل کل میکندد.. دروازه بان کوچولویی که به خودش میگه بیرانوند و همیشه با کلی انگیزه از دروازه تیمش که همون در حیاط خونشون هست محافظت میکنه 
یا شاید جهانبخش کوچولویی که هر بار پنالتی میزنه دروازه بان کوچک توپش رو میگیره ، جهانبخش کوچک هم داد میزنه که قبول نی
این جریان کرونا دیگه خیلی خطری شده یجورایی بیخ گوشمونه و ازونجا که تو ۱۵ روز اول هیچ علایمی نداره واسه همین نمیشه فهمید کی آلودست کی نیست برای همین چندتا ماسک n95 و دستکش نخی و یک باکس دستکش لاتکس و ژل ضدعفونی پمپی گرفتم و حتی باشگاهم نرفتم چون از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
تا ببینیم چی پیش میاد.
به درد خوش آمدی، به دروازه‌ی درک. خداحافظ ای کودکی و خوش‌باشی! خداحافظ ای نمی‌آموزم و می‌ترسم از آموختن! خداحافظ ای ترس از زیستن! خداحافظ ای ترس از گناه، ترس از کارما و ترس از هر چه که بین من و زیستن حجاب است! خداحافظ ای ترس از آمیختن، ترس از زندگی! خداحافظ ای محبّت دروغین، ای نمایش رحم! 
خداحافظ ای صوفی درون، و سلام بر تو ای سالک امواج مهیب زندگی! خداحافظ ای تصاویر و عکس‌ها و ای جلوه‌های من خواب‌مانده! سلام ای واقعیت زنده! سلام ای حقیقت رخشن
اولین برف زمستانی تنها یک رویداد نیست بلکه یک اتفاق جادویی است. تو به رختخواب می روی و در جهانی کاملا متفاوت از خواب بیدار می شوی❄️
دستکش بدون انگشت
قبول سفارش با رنگ و سایز دلخواه شمابرای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنید.آدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
شما به عنوان یک دروازه بان به تجهیزات و لوازمی نیاز دارید که برای یادگیری مهارت ها ضروری هستند.
مهارت های دروازه بانی اکثرا با حرکات سریع در محوطه دروازه و با توپ آموزش داده می شوند.
اشنایی با محوطه جریمه و تیرک ها و دروازه اولین قدم در یادگیری است.
طرز ایستادن:
زمانی که شما منتظرید تا توپی را بگیرید باید جایگیری مناسب کرده باشید تا بتوانید یک واکنش سریع انجام دهید.
اندکی رو به جلو خم شوید،وزنتان را روی دوپا تقسیم کنید.کمی زانو هارا خم کرده و
سالهای قبل وقتی در مورد انقلاب ها فکر میکردم و می‌خواندم و گاهی بحث هم میکردم
مدعی بودم در دنیا فقط میتوان یک انقلاب جدی را دید که در بررسی مولفه های یک انقلاب بتوان سربلند بیرون بیاید و به معنای واقعی کلمه انقلاب خطاب شود.
بی راه هم نمیگفتم در میان انقلاب های هیجانی و فاقد تئوری دنیا انقلاب اسلامی حرف های زیادی برای گفتن داشت.
انقلاب ها عموما نیاز به مانیفستی برای راه و مشی خود داشتند، احتیاج به جماعتی نخبگانی که هم در تصدی امور و هم تئوری پ
شما به عنوان یک دروازه بان به تجهیزات و لوازمی نیاز دارید که برای یادگیری مهارت ها ضروری هستند.مهارت های دروازه بانی اکثرا با حرکات سریع در محوطه دروازه و با توپ آموزش داده می شوند.اشنایی با محوطه جریمه و تیرک ها و دروازه اولین قدم در یادگیری است.
طرز ایستادن:
زمانی که شما منتظرید تا توپی را بگیرید باید باید جایگیری مناسب کرده باشید تا بتوانید یک واکنش سریع انجام دهید.اندکی رو به جلو خم شوید،وزنتان را روی دوپا تقسیم کنید.کمی زانو هارا خم کرد
شما به عنوان یک دروازه بان به تجهیزات و لوازمی نیاز دارید که برای یادگیری مهارت ها ضروری هستند.
مهارت های دروازه بانی اکثرا با حرکات سریع در محوطه دروازه و با توپ آموزش داده می شوند.
اشنایی با محوطه جریمه و تیرک ها و دروازه اولین قدم در یادگیری است.
طرز ایستادن:
زمانی که شما منتظرید تا توپی را بگیرید باید جایگیری مناسب کرده باشید تا بتوانید یک واکنش سریع انجام دهید.
اندکی رو به جلو خم شوید،وزنتان را روی دوپا تقسیم کنید.کمی زانو هارا خم کرده و
طی یکی دو روز گذشته مذاکرات فشرده‌ای برای پیوستن علیرضا بیرانوند به باشگاه انتورپ بلژیک انجام شد و با وجود اینکه این باشگاه برای دروازه‌بان پرسپولیس، بلیت هواپیما ارسال کرده بود، اما بیرانوند راهی بلژیک نشد تا اینگونه روند انتقالش به باشگاه انتورپ وارد فاز جدیدی شود.
علیرضا بیرانوند که مدت‌هاست سودای بازی در اروپا را در سر می‌پروراند، علاقه زیادی دارد تا هرچه زودتر این انتقال انجام شود اما مشکلاتی که احتمالا در نبود او گریبان پرسپ
با توجه به اینکه از محصولات مورد نیاز این روزهای کرونایی جامعه، تولید انواع ماسکها من جمله ماسک نمدی ،  ماسک پزشکی ، ماسک N95 ، ماسک سه لایه ، دستکش لاتکس ، دستکش یکبار مصرف ، ماسک نمدی ، ماسک نانو ، ژل ضد عفونی ، مایع ضد عفونی ، لباس پزشکی و ... میباشد ، تولیدی ما به سهم خود اقدام به تولید و توزیع ماسک نمدی با بهترین متریال موجود بازار نموده است ، امیدوارم موجب کاهش قیمت شود .
ادامه مطلب
با توجه به اینکه از محصولات مورد نیاز این روزهای کرونایی جامعه، تولید انواع ماسکها من جمله ماسک نمدی ،  ماسک پزشکی ، ماسک N95 ، ماسک سه لایه ، دستکش لاتکس ، دستکش یکبار مصرف ، ماسک نمدی ، ماسک نانو ، ژل ضد عفونی ، مایع ضد عفونی ، لباس پزشکی و ... میباشد ، تولیدی ما به سهم خود اقدام به تولید و توزیع ماسک نمدی با بهترین متریال موجود بازار نموده است ، امیدوارم موجب کاهش قیمت شود .
ادامه مطلب
  دروازه‌بان تیم نفت مسجد سلیمان قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، حبیب فرعباسی دروازه‌بان جوان تیم نفت مسجدسلیمان قرارداد خود را با این باشگاه به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. 

این دروازه‌بان عملکرد خوبی فصل گذشته از خود به جای گذاشت و مهدی تارتار سرمربی جدید این تیم خواهان ادامه کار با این دروازه‌بان جوان شد. 

انتهای پیام

اردوی گل‌گهر در کرمانشاه آغاز شد
یک نفر به دروازه بان پنالتی زد و توپ به تیر دروازه برخورد کرد و  به هوا رفت. دروازه بان خوشحال شد اما وقتی از بالا به زمین امد توپ توی دروازه رفت .
یک بازیکن امد هد بزنه باکله رفت تو تیر دروازه .
تیمی گل زد یک بازیکن امد توپ را از دروازه بیرون بیاورد که پاش تو تور گیر کرد و کله پا شد.
بازیکنی دروازه خالی را زد اوت . 
بازیکنی توپ را از درون دروازه برداشت از حول خورد به بازیکن حریف

امید وارم خنده باران شده باشید

* مردم ما همیشه عادت کردن به نالیدن. به اینکه وای چقدر بدبختیم. همه چیز گرونه. نمیشه هیچی خرید. شرایطمون بد شده. کاش بمیریم راحت شیم. این چه زندگیه و...
بعد که کرونا اومد و سایه ی مرگ رو دیدن، حمله ور شدن به داروخونه ها و لوازم بهداشتی فروشی ها برای چاپیدن ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده. 
این میان هم برخی با خوردن الکل (مـشـروبات الکلی) سعی بر این داشتن که خودشون رو مصون کنن از این ویروس که یا اون دنیا تشریف بردن یا رفتن تو کما یا کور شدن!
* این رو
۱-قاطعیت:هر لحظه منتظر توپ و حمله ای باشد
۲-چابکی:برای دفاع از دروازه باید زمین بخورد،بپرد و انعطاف داشته باشد
۳-جرات و شجاعت: باید شجاعت پریدن و شیرجه زدن بین آن همه بازیکن را داشته باشد
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک کوقعیت خطرناک یا اشتباه
۵-ارتباط خوب:باید ارتباط خوب و محکمی با اعضای تیم داشته و به دستورات تیمی سرمربی عمل کند
۶-تجربه و مهارت:باید در مقابله با موقعیت های مختلف تجربه و در تمرینات مهارت های خود را افزایش دهد
۷-اس
دانلود فیلم At Eternity's Gate  2018  بر دروازه ابدیت 
دانلود فیلم بر دروازه ابدیت محصول 2018

نام اثر: At Eternity's Gate  2018 بر دروازه ابدیت 
نوع اثر: فیلم سینمایی
ژانر: درام، بیوگرافی
مدت زمان: ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
سال تولید: ۲۰۱۸
زبان: انگلیسی
محصول: آمریکا
کارگردان: Julian Schnabel
نویسنده / نویسندگان فیلمنامه: Jean-Claude Carrière, Julian Schnabel
بازیگران اصلی (ستارگان فیلم): Willem Dafoe, Rupert Friend, Oscar Isaac
امتیاز منتقدین: ۷۸ از ۱۰۰
ادامه مطلب
تماشای کشور عجایب می تواند یکی از بهترین و خاطره انگیزترین سفر عمر هر کسی باشد هرچند که تعداد بسیار زیادی از مردم ممکن است که نسبت به این کشور دیدگاه خیلی خوبی نداشته باشند.
هندوستان کشوری است که در کنار مردم شاد و خونگرم و جاذبه های طبیعی خود کلی بناهای عظیم با معماری های متنوع در دل خود دارد که هرکدام از فرهنگ ها و نماد های گوناگون این کشور است.
یکی از بناهایی که ارزش این را دارد که به خاطرش بلیط هواپیما دهلی خرید و به آن جا رفت دروازه هند م
سوئیت مبله تهران در نزدیکی مترو دروازه دولت قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله 20متر و فاقداتاق خواب می باشد.در سالن این منزل مبله تهران وسایل خواب (رختخواب) قرار دارد.از دیگر امکانات این سوییت مبله روزانه تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این آپارتمان مبله در تهران درطبقه سوم ساختمان فاقد آسانسور قرار دارد

دارم برای خودم دستکش تا به تا میبافم. همه میگویند به شدت شلوغ و زشت و دهاتی و چه و چه میشود! و من در حالی که نظراتشان را میشنوم و تایید میکنم دست چپم را با رنگ مخالف سر می اندازم تا دستکش هایم تا به تا شوند! 
سوم ابتدایی که بودم برای جشن یلدا قرار بود لباس های قشنگمان را بپوشیم. روسری ام بنفش بود، توری و سنتی با پولک های درشت گرد اویزان! بلوزم هم نارنجی سیر بود! با سه ردیف چین ساتن در کمر! مامان مدتها باهام صحبت کرده بود که عکسش برایت میماند، اینها
روزنامه توتو اسپورت در شماره امروز صبح تیتر یک و سرمقاله خود را به گلر تیم فوتبال پرسپولیس اختصاص داده و از پیشنهاد تیم تورینو به او پرده برداشته است.گزارش توتواسپورت، از درخشش بیرانوند در جام جهانی آغاز می شود و اوجی که این دروازه بان بلندقامت را تبدیل به یکی از ستارگان فوتبال آسیا کرد. او بعد از مهار پنالتی رونالدو و نمایش عالی در جام جهانی به پرسپولیس بازگشته واز پایه های قهرمانی دیگر پرسپولیس بوده است.فضا برای بیرانوند در پرسپولیس تنگ
دستکش ایمنی 
استفاده از دستکش ایمنی در انجام کار بسیار اهمیت دارد. بیش از60% حوادث ناشی در حین کار مربوط به استفاده نکردن از دستکش ایمنی می باشد. دستکش ایمنی انواع بسیار متفاوتی دارد که هر کدام در جهت فعالیتی خاص تولید و عرضه می شود. دست ها و انگشتان از با اهمیت ترین اعضای کمکی بدن می باشد که درهنگام مواجهه با خطرات ناشی از برق گرفتگی ، تماس با مواد شیمیایی ، پارگی و بریدگی ، خراش ، سوختگی ، سوراخ شدن ، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در براب
به گزارش کوچان نیوز :سرهنگ حمید محمدی نسب، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه گفت : ۲۵ هزار و ۶۳۴ عدد دستکش لاتکس احتکار شده ، همچنین ۱۱۰ عدد ماسک و هزار و ۱۷۰ لیتر از مواد ضد عفونی کننده در این شهرستان کشف و ضبط شد.
سرهنگ حمید محمدی نسب افزود : این اقلام بهداشتی، در چند روز گذشته کشف و برای توزیع بین مردم در اختیار شبکه بهداشت و درمان آستانه اشرفیه  قرار گرفت.وی گفت : در این رابطه ۲ متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب در دو بخش آموزشی، بافت انواع دستکش و جوراب با دو میل و قلاب را به زبان انگلیسی در اختیار علاقمندان قرار داده است. بافت انواع دستکش نظیر دستکش بدون انگشت ساق بلند، دستکش با انگشت، دستکش یک انگشتی و دستکش نوزاد (3-0 ماه) بخشی از آموزش های بخش اول و آموزش بافت دمپایی روفرشی با قلاب و انواع جوراب ساق بلند و کوتاه، مربوط به بخش دوم مجموعهآموزش بافت دستکش و جوراب می باشد. این مجموعه آموزشی که پارت سوم از دوره آموزش
مثل کابوس میمونه. وضعیت این روزای کشور و البته جهان. کورونا اومده و درمانی براش نیست و واکسنی هم نیست.  همه ماسک زده و دستکش پوشیده و البته بعضیا بدون ماسک و دستکش که خیلی نگرانشونم. مردم کشور ما که سیل و زلزله و تحریم و گرونی رو هم دارن! واقعا وضعیت بدی شده. نگرانم و ناراحت. به خصوص که دم عیده! از کلی وقت پیش فکر میکردم که میرم سبزه میگیرم، چیزای هفت سین، لباس خونه برای توی عید که تازه و نو باشه. البته تمام لباسای عیدم رو خریدم و دو تا قلم رو هم سف
بیماری توکسوپلاسموز سگ 

عامل بوجود آورنده این بیماری، تک یاخته ای بنام توکسوپلاسما گوندی است که در انسان، حیوانات خونگرم و پرندگان توانایی ایجاد بیماری را دارد. این تک یاخته درتمام نقاط دنیا گسترش یافته است.

مشاوره و آموزش بیماری توکسوپلاسموز سگ

پرهیز کودکان، بالغین و زنان آبستن از تماس با گربه های آلوده و ولگرد، خاک (آلوده) و گوشت خام.استفاده از غذاهای کنسرو شده، خشک و کاملا پخته برای گربه های خانگی، مراجعه منظم به دامپزشک برای برن
استغفار یعنی دستکش دست کردن و ماسک زدن و لباس ویژه در صورت ضرورت پوشیدن. استغفار یعنی لباس آلوده و کفش را بیرون در گذاشتن و ماسک و دستکش را در جای امن دفن کردن و سپس به «خانه» وارد شدن و آرامش داشتن. استغفار یعنی از محیط ویروسی دوری گزیدن و دور از ویروسیان «زیستن«

گوش ازجمله قسمت‌هایی است که خانم باید از نگاه نامحرم بپوشاند؛ بنابراین اگر مجوزی ندارد، مراجعه به پزشک غیرهمجنس جایز نیست اما اگر اضطرار باشد (مثلاً پزشک همجنس موجود نباشد) اشکالی ندارد.درباره‌ی معاینه‌ی دهان و دندان هم پزشک غیرهمجنس برای معاینه و معالجه نگاه نکند ولی اگر پزشک همجنسی وجود ندارد باز هم مثل سایر موارد اشکالی ندارد.درباره‌ی گرفتن نبض هم اگر از روی لباس باشد یا پزشک دستکش داشته باشد و مفسده‌ای وجود نداشته باشد، اشکالی ندا
زمین مسابقات
زمین فوتبال سطح بازی فوتبال است، اندازه‌ها و جزئیات آن در قانون شماره ۱ بازی فوتبال آمده‌است.

با توجه به اینکه مقررات فوتبال در انگلستان شکل گرفته‌است، اندازه زمین فوتبال هم در واحدهای امپریال بیان شده‌است و در
قوانین مسابقه نیز معادل‌های متریک آن نیامده است، استفاده از واحدهای اندازه‌گیری به‌طور سنتی حتی در خارج از بریتانیا نیز
مرسوم است.
یک زمین استاندارد فوتبال بزرگسالان برای مسابقات بین‌المللی می‌بایست ۱۱۰
بِرْنْت لنو (انگلیسی: Bernd Leno؛ زادهٔ ۴ مارس ۱۹۹۲) یک بازیکن فوتبال اهل آلمان و دروازه‌بان آرسنال در لیگ برتر است.
او هنگام بازی در مقابل باشگاه فوتبال چلسی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۲–۲۰۱۱، جوانترین دروازه‌بان تاریخ این مسابقات شد.

لنو در جام کنفدراسیون‌ها نیز حضور داشت اما پس از خوردن ۲ گل در اولین بازی آلمان در این رقابت‌ها ترکیب اصلی را تا آخر از دست داد.

در بند ششم و هفتم وظایف شورای عالی مجازی آمده است: «اهتمام ویژه به سالم سازی و حفظ امنیت همه جانبه فضای مجازی کشور و نیز حفظ حریم خصوصی آحاد جامعه و مقابله مؤثر با نفوذ و دست اندازی بیگانگان در این عرصه... ترویج هنجارها، ارزش ها و سبک زندگی اسلامی ایرانی و ممانعت از رخنه ها و آسیب های فرهنگی و اجتماعی در این عرصه و مقابله مؤثر با تهاجم همه جانبه فرهنگی و نیز ارتقای فرهنگ کاربری و سواد فضای مجازی جامعه.»

ادامه مطلب
خلاصه داستان:
۱۰سال پیش،بعد از ظهور “دروازه” که دنیای هیولاها رو به دنیای واقعی متصل میکرد،بعضی از آدمای معمولی قدرت هایی دریافت کردن که مناسب شکار هیولاهای داخل دروازه بود.این افراد با نام “شکارچیان”شناخته شدن.هرچند،همه شکارچی ها اونقدرها هم قوی نیستن.اسم من سانگ جین-وو و یه شکارچی رتبه ای هستم.من جز او دسته از آدمام که حتی تو آسونترین دانجن ها هم با مرگ دست و پنجه نرم میکنه،”ضعیفترین شکارچی دنیا”.بدون داشتن هیچ مهارتی ،به زود با جنگی
و در سال ۲۰۰۹ به تیم اصلی مونشن گلادباخ راه یافت و پس از چهار فصل و انجام ۱۰۸ بازی در بروسیا مونشن‌گلادباخ در بوندسلیگای آلمان با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی به بارسلونا پیوست. وی همچنین اولین جام باشگاهی خود را در اروپا همراه بارسلونا در فصل ۲۰۱۴–۲۰۱۵ با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا که به عنوان دروازه‌بان ثابت در این لیگ حضور داشت به دست آورد. تراشتگن در فصل 2018-2019 توسط فرانس به عنوان بهترین دوازه بان آلمانی و بهترین دروازه بان شاغل در
کاسپر اشمایکل (زادهٔ ۵ نوامبر ۱۹۸۶) بازیکن فوتبال اهلدانمارک است. او برای تیم ملی دانمارک ۵۳ بازی انجام داده‌است. پست تخصصی این بازیکن نیز، دروازه‌بان است.

او فرزند پیتر اشمایکل، یکی از بزرگ‌ترین دروازه‌بانان جهان که قبلاً در باشگاه فوتبال منچستر یونایتد و تیم ملی دانمارک بازی می‌کرد، است.

وی به همراه باشگاه فوتبال لستر سیتی قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلستان در فصل ۱۶–۲۰۱۵ شد.[۱]

لیگ برتر انگلستان: ۲۰۱۵–۲۰۱۶
  تیم فوتبال بانوان وچان کردستان در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر پیش است تا دروازه این تیم بیش از ۹۳۵ دقیقه بسته بماند.
بخش ورزش بانوان مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، پیام نیازمند دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در لیگ امسال موفق شد به مدت 935 دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد. دروازه وی در دیدار با پارس جنوبی از روی نقطه پنالتی بالاخره باز شد و این گلر نتوانست رکورد بسته نگه داشتن دروازه خود را بیش از این افزایش دهد.
در
تب فشار اقتصادی آن قدر بالا رفته بود که طبیعت آستین‌هایش را بالا زد و با سیل مردمان سرزمینم را پاشویه کرد. طبیعیست که طبیعت قانون بقای درد را نفهمد، هم‌چنان که ما قانون بقای نفهمی در میان حاکمان را نمی‌فهمیم. اگر ادعا کنند تمام آن‌چه سیل با خود برده‌‌است بر‌خواهیم‌گرداند با اشک‌های ریخته شده به سیلاب‌ها چه می‌کنند؟ با عصاهای ازکار‌افتاده‌ی موسی و نیل‌ها چه می‌کنند؟ با دروازه‌ای که قرآن و کاسه‌های آبِ پشت‌سر هم نگه‌دار مسافرانش
نامجون*
ھى آیا آرمی داریم اینجا؟
جین*
آقا اون دستکش ضرف شوى صورتیا چندھ؟
جى ھوپ*
از مال چین بھترھ
شوگا*
≪رو موج جمعیت‌ خابیدھ≫
تھ تھ*
اگ میزاشتن ،،،،می رفتم زنونھ
کوکى*
ھیونگآ منو گم نکنینننن
جیمین*
ھھ ھھ ھھ من ى صندلی دارم ھھ ھھ ھھ
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک کوقعیت خطرناک یا اشتباه
۵-ارتباط خوب:باید ارتباط خوب و محکمی با اعضای تیم داشته و به دستورات تیمی سرمربی عمل کند
۶-تجربه و مهارت:باید در مقابله با موقعیت های مختلف تجربه و در تمرینات مهارت های خود را افزایش دهد
۷-اس
بیان مسئله:
این روزها با گسترش شیوع ویروس کووید 19 مصرف کالاهایی مثل انواع دستکش ها، ماسک ها و دستمال کاغذی به شدت افزایش پیدا کرده است. افزایش استفاده از کالاهای یکبار مصرف به معنای افزایش تولید پسماند است. آخرین یافته های پزشکی می گوید ماندگاری کرونا ویروس 2019 روی سطوح طولانی است پس دستکش های استفاده شده و ماسک ها دیگر پسماند عادی تلقی نمی شوند بلکه پسماند خطرناک و عفونی هستند. گستره تولید این پسماندهای خطرناک نیز به شدت بزرگ است و پراکندگی
به آمریکای مرکزی میرسم و به #پاناما، که در واقع دروازه بین آمریکای مرکزی و جنوبی، و البته دروازه‌ی اقیانوس اطلس به اقیانوس آرامه!راستش بودن در شهر شلوغ اینجوری، هدف این سفرم نبوده و نیست و من در واقع میخوام یک ماه در آمریکای مرکزی سفر برم که مغزم از شلوغی زندگی روزمره، توریسم و فم‌تریپ و کار و خونه و... آروم بگیره و بتونم مرتب‌تر برنامه‌های زندگی رو بچینم. و احتمالا بعد از این دو روز در پاناما سیتی میرم که طبیعت بمونم و تا جایی که بتونم هر رو
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک موقعیت خطرناک یا اشتباه
۷-اس
درباره برند:
TRUSSARDI یک برند تولید دستکش های چرمی بود که در سال 1911 میلادی توسط Dante Trussardi در ایتالیا تأسیس شد. وی با فروش این دستکش ها به عموم مردم و در کنار آن به ارتش ایتالیا در جنگ جهانی دوم به شهرت رسید. پس از مرگ Dante در دهه 70 میلادی، برادرزاده وی Nicola Trussardi مدیر کمپانی شد و وی محصولات دیگر چرمی از قبیل: کیف، چمدان، کمربند، کفش و ... را به محصولات خود افزود.
در دهه 80 میلادی تروساردی خط تولید عطر و پوشاک را نیز راه اندازی کرد و اولین عطر خود را با
۴-خونسردی:خونسرد و متمرکز روی بازی پس از یک موقعیت خطرناک یا اشتباه
۷-اس
چندی روزی می‌شه، عوض اینکه #بتمرگیم_تو_خونه_هامون، هرچه می‌گردم سوراخ‌سُنبه‌ی شهرهای شرق گیلان رو برای دستکش پلاستیکی، که پیش‌ازین قابل مارو نداشت، پیدا نمی‌شه و جایی دیروز تو لنگرود ، چشمم خورد به یه‌بسته دستکش لاتکس ساخت مالزی که قیمت زدم هفتصد‌هزار ریال و به‌هوای اینکه سرسام‌آورگرونه، نخریدم؛ اما امروز گیج‌وگُنگ‌ووامانده، مجبور شدم تو یکی از مغازه‌های همه‌چیزفروش شهر املش بخرمش یک‌میلیون ریال!
املش؛ صبح روز یکشنبه 18 اسفند
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد که این مسابقه در پایان به سود شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان در این مسابقه با برنامه ریزی روی ضد حملات چند موقعیت را توسط الجبوری از دست داد اما روی یک ضربه کرنر دروازه پرسپولیس را باز کرد تا 3 امتیاز شیرین از شاگردان کالدرون بگیرد.
مهدی تارتار که پیش از این اعلام کرده بود آرزویش با تیمش شکست دادن پرسپولیس ا
 اسم ماسک N95 من را یاد گوشی های نوکیایی می اندازد که تازه آمده بود و دوربین 5 مگاپیکسلی کارل زایس داشت. برای ما در آن زمان که با دوربین های VGA گوشی عکس های هنری می گرفتیم 5 مگاپیکسل چیزی در حد ماشین های خودران تسلا در این دوره بود!

راننده تاکسی ماسک فیلترداری زده بود که به نظرم آمد باید N95 باشد و دستکش به دست داشت. قرار بود ما را از فرودگاه به صد و خورده ای کیلومتر آن طرف تر برساند. از این پرچانه هایی بود که می خواست هر طور شده مسافرش شویم تا در س
امشب با محسن بحثِ مفصل کردیم. در خلال حرف، من یادم به یک خاطره افتاد از سال‌های بسیار دور. و به گمانم یادآوری‌اش در این ایام ضرورت دارد.
-
من کلاس اول ابتدایی بودم. یا شاید دوم. هفت یا هشت سالم بوده پس.
زمستان بود. و هوا هم سرد بود. و من یک جفت دستکش نو خریده بودم. یک روز توی مدرسه دستکش‌ها را گم کردم. تصمیم گرفتم خودکشی کنم. یک برگه از دفترچه‌ی یادداشتم کندم و رویش نوشتم «چون دستکشش را گم کرد خودکشی کرد.» یا یک چنین چیزی. ولی دقیق یادم هست که فعل ر
سلام به عنوان یک شهروند پیشنهادی را خواستم مطرح کنمبیاییم یک کمپین هر ایرانی خانواده من است تشکیل دهیم و منشورش را اینگونه تعریف کنیمدر این روزهای سخت به فکر همسایه سالمند خود باشیم و اگر برای خود خریدی داریم و یا نانی می خریم به آنها هم بگوییم و برایشان هم خرید کنیمهر کوچه و محله ای گروهی تشکیل دهیم و کوچه ها ومکانهای اطراف خود را ضد عفونی کنیماگر دستکش و ماسک اضافه داریم به بقیه هم بدهیممطمئن باشید دست در دست هم این ویروس را شکست می دهیم چ
بهترین کلمه ای که به ذهنم رسید این بود:
terrorize کردن.
اینجور ادمها،
همونا که تو پست قبلی گفتم
شما رو خاموشا ترور میکنن

یعنی یا باید توی گنگ اونها باشین
و لی لی به لالاشون بذارین و برای شما مبصری کنن

و هرچی میگن بگین چشم

یا شما رو از بین میبرن

چه سکوت کنین
چه اعتراض
چه انتقاد
چه هرچی

راهش اینه که کلاااااااااااااااااا ایگنور کنین اینها رو

یعنی نه درباره شون حرف بزنین
نه باهاشون حرف بزنین
نه هیچی.
هیچی.

هم ونه ای من، همون که اقای مسن بود و
خلاصه ای از داستان : فیلم در ژانر معنی گرا و علوم خفیه است «دین کوروسو» (جانی دپ) دلال کتابهای کمیاب است و با
تهیه این گونه کتابها برای کلکسیونرهای ثروتمند روزگار میگذراند. یک
میلیونر نیویورکی به نام «بوریس بالکان» (لانگلا) از او می خواهد دو نسخه
دیگر از کتاب «دروازه نهم به قلمرو پادشاهی سایه ها» را که یکی در پرتغال و
دیگری در فرانسه است، بیابد. در افسانه ها آمده که این کتاب با همدستی
شیطان نوشته شده و به همین دلیل نویسنده اش زنده زنده در آت
به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی باشگاه خبرنگاران؛
 بازی "فوتبال" ورزشی است تیمی که در آن دو گروه یازده نفره در مقابل هم بازی می‌کنند و اغلب آن را پرطرفدارترین ورزش جهان می‌دانند، این ورزش در زمینی مستطیل شکل با پوشش چمن یا چمن مصنوعی انجام می‌گیرد که در انتهای عرضی دو ضلع آن دو دروازه قرار داده شده‌است. هدف وارد کردن توپ به دروازهٔ حریف است. دروازه بان تنها کسی است که در این بازی حق دارد از دست‌ها و بازوهای خود برای گرفتن و مهار توپ استفاده ک

شال و کلاه بافتنی
با رسیدن فصل زیبای زمستان همه ی ما مشتاقانه آماده ی استقبال از این فصل سال می شویم و برای تهیه لباس های گرم زمستانی که می تواند انواع پلیور، بافتنی، کاپشن، پالتو، شال، کلاه و دستکش و … باشد دست به کار میشویم.
بی شک یکی از مهمترین نیاز ما در طول زمستان یک ست شال و کلاه بافتنی که تولید شده از الیاف نرم ، ضخیم ، سبک و زیبا باشد است که بتوان با پوشش کامل سر و گردن و ایجاد گرمای مطلوب، زمستانی دلچسب را رقم زد.
* با استفاده از یک کلا
در
گذشته؛ مردم برای در امان ماندن از هجوم غارتگران و دشمنان، اقدام به احداث حصار،
قلعه، برج، دروازه و خندق در اطراف شهر می کردند و در تمدن شهرنشینی قدیم بسیار
اهمیت داشته که یزد هم از این امر مستثنی نبوده است. شاید قدیمیان همان گونه که برای خانه خود حریم
قائل بوده اند، ساخت این حریم را برای شهر و دیار خویش نیز ضروری می دانستند. برج و باروهای یزد قدمتی بس طولانی دارند که به دوران دیلمیان و
اتابکان می رسند و در خیابان های سید گل سرخ ، محلات مالم
فقط میتونم بگم وات دِ فاک امروز روز واقعا عجیبی بود با یه نفر که مشکوک به کرونا بود از نزدیک برخورد داشتم البته با اینکه هم اون ماسک و دستکش داشت و هم من ولی نمیتونم بگم که استرس نداشتم و ندارم که نکنه این ویروس تخمیو گرفته باشم. زمان همه چیزو مشخص میکنه.
     حالا نیستین عکس پروفایل و استوری های مخاطبین پزشک من رو ببینین. همگی ماسک N95 زده و گان پوشیده و دستکش جراحی دستشونه و البته شیلد گذاشتن و احساس فلمینگ بودن بهشون دست داده که یکی ندونه فکر میکنه توی آی سی یو عفونی کشیک میدن.
چندسال
پیش بعد
از "دروازه" که دنیای انسان ها رو به دنیای هیولاها متصل کرد برخی از
مردم عادی قدرت شکار هیولاها را در دروازه پیدا کردند. اونا به عنوان
"شکارچیان" شناخته می شدند ، اما همه شکارچیان قدرتمند نبودند. اسم من
سونگ جین یک شکارچی درجه E
هستم. من خیلی " ضعیفم" من باید خطرات زیادی رو در زندگی به جون بخرم.
من هیچ مهارتی ندارم و به سختی پول مورد نیازم رو به دست میارم ، مبارزه در دروازه
های سطح پایین... این شرایط ادامه داشت تا زمانی که من یک قدرت جد
 میردامادایستگاه میرداماد سوار مترو شدم. هندزفری زدم تا بعد از مدت‌ها چندتا لیسنینگ زبان گوش کنم. وسط‌های دومیش بود که "آمیرزا" نوتیفیکیشن داد و گفت "چندوقته که دلتنگتیم. بیا تو بازی. قدم رو چشم ما بذار".حقانیرسیدیم حقانی. در باز شد. ده دوازده نفر رفتن بیرون. بیست سی نفر اومدن داخل. هندزفری رو درآوردم و گذاشتم تو جیبم و "آمیرزا" رو باز کردم. تا صفحه بازی رو دیدم یادم اومد آخرین باری که بازی کرده بودم تونسته بودم کلمه‌های سنت و سیب و بیست و بستن
گزارش بیست و سی را دیدم و دلم میخواست توی تلویزیون مشت بزنم...پزشک های دوست داشتنی،پرستارهای فداکار،ممنون که هستید و هزار جفنگیات دیگه.تا دیروز پزشکها خونخوار بودن و از گوشت مریضاشون تغذیه میکردن و آخر هفته ها توی جزیره ی شخصی شون موهیتو هورت میکشیدن...حالا که ماسک و دستکش و لباس محافظتی ندارن و بچه های مردم جون شون رو گذاشتن کف دستشون و کسی نیست ازشون محافظت کنه شدن قهرمان...

اموز برای چندتا امضا رفتم بیمارستان.چندتا از اینترن ها اومده بود
بارسلونا امشب موفق شد در دیداری یک طرفه لگانس را با نتیجه ۵-۰ شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت های کوپا دل ری صعود کند.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا بعد از شکست ابتدای هفته در رقابت‌های لالیگا مقابل والنسیا، امشب در چارچوب جام حذفی اسپانیا به مصاف لگانس رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۵-۰ حریف خود را شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند.

تنها چهار دقیقه از زمان بازی گذشته بود که لیونل مسی با یک پاس در عمق عالی نلسون سمدو را از سمت راست صاح
سیستم های ایکس ری را که در بخش قبل به طور کلی توضیح دادیم می توان در حوزه سیستم های ایکس ری نفر رو بسط داد.
در واقع کنترل بازرسی با استفاده از دستگاه های ایکس ری تنها منتهی به بازرسی وسایل , کالا ها و یا خودرو ها نمی شود و گاهی لازم است تا برای حفظ امنیت یک مکان خاص , افراد نیز تحت بازرسی ایکس ری قرار بگیرند .
بدین منظور شرکت نوین سازان پاسارگاد (نمایندگی انحصاری شرکت حافظان حریم سپاهان در سراسر کشور) در زمینه تولید , واردات , فروش و همچنین نصب سیس
پازل سه بعدی چوبی سردر باغ ملی
پازل سه بعدی چوبی سردر باغ ملی یک مدل شبیه سازی شده از بنای سردر باغ ملی می باشد. این بنا یکی از نقاط دیدنی و گردشگری در تهران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگی در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 131 قطعه چوبی می باشد و با وزن 1750 گرم و در ابع
ده دقیقهٔ آخر بازیه. همهٔ بازیکن‌ها به‌جز دروازه‌بان تو نیمهٔ حریفن. راستش اول فصل که برگهٔ قرار داد رو امضا می‌کردم، فکر نمی‌کردم اولین حضورم تو لیگ جزیره اینجوری بشه اما حالا نگرانی، زیبایی ومبلی رو در نظرم کوچیک کرده. تک و توک، ایستاده بازی رو نگاه می‌کنیم. از کادر فنی جدا می‌شم و می‌رم انتهای نیمکت کنار بچه‌ها. موقعیت‌های از دست رفته آه از نهادمون دارن بلند می‌کنن که بالاخره دفاع یه‌جا وا می‌ده و توپ، مماس دست‌های دروازه‌بان می
مهاجم تازه وارد پرسپولیس به‌زودی یکی از ستاره‌های تاثیرگذار تیم گل‌محمدی می‌شود.
آنتونی استوکس به عنوان خرید جدید سرخ پوشان در نیم فصل دوم به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شد تا خط حمله این تیم تقویت شود.
در دو بازی که استوکس برای پرسپولیس به میدان رقته نشان داده علاقه زیادی به بازی در بیرون باکس دارد. نزدیک شدن به هافبک‌ها، گرفتن توپ اول، جاگیری در باکس برای گرفتن پاس بعدی و ضربه نهایی‌. شیوه‌ای که به او فرصت شوت‌زنی از داخل و بیرون
رنگ کردن ریشه موهابرای اینکه ریشه موهای خود را رنگ کنید، از کلیپس یا هر وسیله ای که موهایتان را در یک قسمت ثابت نگه می دارد استفاده کنید. در آغاز کار همه قسمت های مو را که ریشه آنها در آمده است را مشخص نموده و همان رنگی که به موهای خود زده اید را انتخاب کرده و روی موهای خود بزنید. پس از آن موهای خود را شسته و آنها را خشک نمایید. بعد از آن از یک لباس کهنه رنگی برای جلوگیری از رنگی شدن بدن و لباستان استفاده کنید. از کلیپس، دستکش و رنگ مو برای راحت تر
شماره سوم ماهنامه «ناداستان» با موضوع سفر.از بین سه شماره‌ای که تا به حال از این ماهنامه خوندم، این شماره بهترینش بوده. بهترین روایت‌های این شماره به سلیقه من:«قاره نورد»: مارال یازارلو اولین زن ایرانیه که با موتور به هفت قاره سفر کرده. حتی در حین سفر ازدواج کرده و همسرش برای دیدنش به پونزده کشور سفر کرده.«آب، بابا، جاده»: روایت خانواده‌ای که مدام در سفرن و تصمیم گرفتن فرزندانشون رو به مدرسه نفرستن و خودشون بهشون آموزش بدن!«آب رفتن»: روایت
اون چیزی که از ظواهر امر بر میاد مشکل این ویروس کرونا حالا حالا گریبانگیر ما است. فکر می کنم اینکه منتظر دولت محترم باشیم تا برای ما دستکش و الکل و ماسک تهیه کنه کاملا خواسته ای بیهوده است.
فکر می کنم هر چه زودتر باید خودمون دست به کار بشیم و تولیدات خانه ای را شروع کنیم.

خوشبختانه من که این علم شیمی اینجا به دردم میخوره
اگرچه شما به عنوان یک دروازه بان کار مهمی به عهده دارید اما نباید فراموش کنیدکه جزئی از دفاع هستید.یک دروازه بان خوب ارتباط خوبی با هم تیمی ها برقرارمی کند.صحبت با مدافعین بهترین راه رهبری یک تیم است.
شما به عنوان دروازه بان مانند چشم های تیم عمل می کنید.زاویه دید شما نسبت به زمین مناسب است و می توانید به راحتی پیشرفت بازی را ببینید.این زاویه دید به شما کمک می کند که مدافعان را راهنمایی کنید.و آنها را از خطرات احتمالی آگاه سازید.این کار را به و
- اینجا حریم دروازه است. ازین سر تا آن سر. سه تخته‌سنگِ بزرگ را ایستاده سمت چپ می‌گذارید و سه‌تای دیگر را به همان سیاق در منتهی‌الیهِ سمتِ راست. 
+ به چشم! آهای! سنگها را بکشید.. این یک، خوب است، حالا دو، مراقب باشید فاصله نیفتد! حالا س..
- اینکه شش‌تا شد!
+ باید سه‌تا می‌شد، مطمئنم دو تخته بیشتر نگذاشته بودیم! 
- شش‌تاست!
+ ب..ب..ب..بله، بله..!! دستور چه می‌فرمایید..
-  خب جابه‌جایشان کنید!
+ این از اصل کار سخت‌تر است سرکار، مو لای درز هیچ کدامشان نم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها